Aktuálně

Nové nabídky u Office 365

Matouš Boček - 15.3.2013

Office 365 logo Představujeme nový Microsoft Office 365 pro Office 2013.
Office 365 nabízí jak nejnovější verze aplikací systému Office, tak možnost využívat další funkce, jako jsou například větší úložiště ve službě SkyDrive a Volné minuty ve službě Skype pro volání po celém světě. Po přihlášení ke svému individuálnímu účtu získáte přístup k aktualizovaným aplikacím, dokumentům a vlastním nastavením.
Zajišťujeme pronájem, či prodej nejnovějšího kancelářského balíčku pro domácnosti a firmy. Ušijeme Vám na míru řešení, které Vám bude vyhovovat.

Zakoupili jsme pro vás nové servery

Matouš Boček - 24.1.2013

Dell server K posílení infrastruktury, zrychlení vývoje a k lepší dostupnosti aplikací jsme pro Vás zakoupili nové servery Dell. Poskytují ideální alternativu pokud nejste nakloněni řešení ukládání dat v Cloudu nebo pokud Vás k tomu nutí legislativa v případě nakládání s velmi citlivými dokumenty.

Obdrželi jsme certifikaci Microsoft Cloud Partner - Accelerate

Matouš Boček - 19.12.2012

Microsoft Cloud Power Využijte cloudová řešení od společnosti Microsoft k rozvoji podnikání v oblasti cloudových služeb, které může dobře prosperovat i na současném vysoce konkurenčním trhu.
Jsme velmi potěšeni, že Vám můžeme nabízet produkty a služby: Office 365, Windows Intune, Microsoft Dynamics CRM Online a Windows Azure s odpovídajícím školením.